Soovid teilt, abivahendid meilt!

Oleme pidevalt täiendamas oma tootenimekirja, et tuua ruubiklasteni just need kõige paremad ja sobivamad abivahendid. Anna meile teada kui oled oma lapsele abivahendi otsingul - me leiame selle. Aitame samuti abivahendi rahastamise asjaajamises. Kõik ikka selle nimel, et ruubiklapsed ruuliks!

adorable-blur-bubble-218833

Abivahend seisab kasutuseta?

Kui sinu lapse abivahend ei leia enam kasutust, siis anna meile sellest teada! Teeme sulle hinnapakkumise ja leiame abivahendile uue kasutaja.

beach-boy-bubbles-106684

Miks sa peaksid oma abivahendi meile edasi müüma?  

Kõige kallim abivahend on see, mis on nurka seisma jäänud ja enam kasutust ei leia. Laste abivahenditega võib seda sageli juhtuda, sest lapsed teadagi oskavad paremini kasvada kui ükskõik kes muu.
Veelgi toredam on aga see kui abivahend on jäänud kasutuseta seisma seetõttu et lapse uued omandatud oskused seda enam ei vaja.
Teeme sinu abivahendile hinnapakkumise olenevalt selle kulumisastmest, vanusest ja tehnilisest korrasolekust. Uuele ringile saadame spetsialisti poolt korrastatud, terve ja kohandatud abimehe. Ikka selleks, et ka teised ruubiklapsed saaksid sellest kasu.

to top button